Печать

Викладачі відділу театрального мистецтва

Канівський Дмитро Володимирович - завідувач відділу  театрального мистецтва.

Викладач театрального мистецтва. Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «Театральне мистецтво». Працює в школі  з 2014 року.  Як викладач  проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та  відділі. Нагороджений подяками оргкомітетів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, що проводяться під патронатом Міністерства культури України та Міністерства науки, молоді та спорту України; дипломами та грамотами управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу - переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів.

Педагогічне кредо: «Завданням  кожного з нас -  зробити процес навчання захоплюючим  та радісним. А для цього потрібна посмішка, доброзичливий тон,  мистецтво  спілкування, почуття  гуморутв».

 

Лисенко Ігор Миколайович

У 1986 році закінчив акторську студію при Київському державному театрі Оперети. Працював за період навчання у Київському театрі Оперети, Київському Державному театрі Опери та Балету, та актором на Державній Кіностудії ім. О. Довженка. Закінчив у 1990му році Київський державний Інститут Культури ім Корнійчука. за спеціальністю "Режисер самодіяльного театрального колективу" У період з 1990-го по 1997 рік  працював режисером студентського клубу Київського Державного Торгівельно-Економічного університету. Режисером та актором у молодіжних Київських професіних та аматорських театрів. 

Педагогічне кредо "Рости можна все життя! Для цього потрібно лише бажання та натхнення!"

 

 

Гріненко Анастасія Олегівна 

Викладач театральних дисциплін

Навчається на 4 курсі у Вінницькому коледжі культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича за спеціальністю "театральне мистецтво" та Львівському державному університеті фізичної культури та спорту за спеціальністю "хореографія та мистецтвознавство". 

Креативна , амбіційна , бере активну участь у конкурсній діяльності школи та міста . Працює у ВДШМ "Вишенька" з 2018 року.
Педагогічне кредо : "Кожен учень - це особистість і в неї треба вкладати знання, уміння і частинку своєї душі".