Печать

Викладачі відділу театрального мистецтва

Канівський Дмитро Володимирович

Викладач театрального мистецтва. Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «Театральне мистецтво». Працює в школі  з 2014 року. Завідувач відділу  театрального мистецтва. Як викладач  проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та  відділі. Нагороджений подяками оргкомітетів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, що проводяться під патронатом Міністерства культури України та Міністерства науки, молоді та спорту України; дипломами та грамотами управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу - переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів.

Педагогічне кредо: «Завданням  кожного з нас -  зробити процес навчання захоплюючим  та радісним. А для цього потрібна посмішка, доброзичливий тон,  мистецтво  спілкування, почуття  гуморутв».

 Третьяков Павло Вікторович

 

Викладач театрального мистецтва. Заслужений діяч мистецтв України. Закінчив Київський державний інститут культури за спеціальністю «Режисер театралізованих та масових свят». Працює в школі з 2015 року. Нагороджений відзнакою Міністерства культури України  «За досягнення в розвитку культури і мистецтва», почесними грамотами Державного Комітету з питань телебачення і радіомовлення України, Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення України, Секретаріату Національної Спілки журналістів України, грамотами і подяками обласної і міської влади.

Педагогічне кредо: «Всі діти мають талант. Його лише необхідно розкрити».

Лисенко Ігор Миколайович

У 1986 році закінчив акторську студію при Київському державному театрі Оперети. Працював за період навчання у Київському театрі Оперети, Київському Державному театрі Опери та Балету, та актором на Державній Кіностудії ім. О. Довженка. Закінчив у 1990му році Київський державний Інститут Культури ім Корнійчука. за спеціальністю "Режисер самодіяльного театрального колективу" У період з 1990-го по 1997 рік  працював режисером студентського клубу Київського Державного Торгівельно-Економічного університету. Режисером та актором у молодіжних Київських професіних та аматорських театрів. 

Педагогічне кредо "Рости можна все життя! Для цього потрібно лише бажання та натхнення!"

 

 

Маланчук Лілія Федорівна

Викладач сценічної мови. Студентка третього курсу  Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича. В школі працює з 2017 року.