Печать

Викладачі хореографічного відділення

 Томляк Віталій Степанович - завідувач хореографічного відділення.

Викладач хореографічних дисциплін, завідувач хореографічного відділення. Закінчив Київське державне  хореографічне  училище за спеціальністю «Артист балету». Працює в школі з 2014 року. Як викладач проводить відкриті уроки та методичні доповіді на відділі. Серед учнів - лауреати Всеукраїнського конкурсу. Вважає, що класичний танець служить відмінною підготовчою базою для освоєння самих різних танців.

 

 

 

 

 Кирнична Наталія Юріївна

Викладач хореографії дітей дошкільного віку. Закінчила з відзнакою Вінницьке педагогічне училище за спеціальністю «Вихователь дошкільних закладів», Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Вчитель початкових класів". Працює в школі з 2014 року.

 

 

 

 

 

Лозова Наталя Василівна

Викладач народного та сучасного танцю школи мистецтв «Вишенька». В 2004 році закінчила хореографічне відділення Вінницького училища культури та мистецтв ім. М.Д. Леонтовича. В 2006 році закінчила Київський Національний Університет Культури та Мистецтв за напрямком «сучасна хореографія» та в 2015 році Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини. Працювала артисткою балету ансамблю пісні і танцю Поділля, викладачем школи мистецтв «Вишенька», викладачем класичного танцю в ансамблі «Чугуртма» м. Тбілсі, Грузія.

За часи роботи її вихованці приймали участь в багатьох фестивалях та конкурсах та займали призові місця. Головне в своїй роботі вважає привити в дітях любов до мистецтва танцю, постійно розвиватись і самовдосконалюватись.

 

 

Романенко Марина Володимирівна

Викладач народної хореографії. Закінчила Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю "хореографія". Навчається у Рівненському державному гуманітарному університеті.  Працює в школі з 2017 року.

 

 

 

 

 

Андрущенко Ольга Олександрівна

Викладач хореографічних дисциплін. Випускниця Народного художнього колективу спортивного бального танцю "Грація". У 2018 році закінчила Вінницьке училище культури і мистецтв ім.М.Д. Леонтовича за спеціальністю «хореографія», продовжує навчання у Національному університеті фізичного виховання і спорту України (м.Київ). Бере активну участь у житті школи та міста. ЇЇ учні є переможцями Міжнародних, Всеукраїнських, Обласних та Регіональних фестивалів та конкурсів. Працює у Вінницькій дитячій школі мистецтв «Вишенька» з 2019 року. Педагогічне кредо: «Танець – це твій пульс, биття твого серця, твоє дихання. Це ритм твого життя. Це вираз в часі і русі, щасті та радості.»

 

Слаблюк Єлизавета Вікторівна 

Викладач хореографічних дисциплін. У 2015 р. закінчила навчання у народному художньому колективі України спортивно-бального танцю "Грація". У 2019 р. закінчила Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича за спеціальністю "Хореографія". Навчається у Національному університеті фізичного виховання і спорту України.  Здобувала призові місця на обласних та міжнародних конкурсах, серед яких "Poltava open championship 2018". Брала активну участь у житті школи, коледжу та міста.

Педагогічне кредо: "Навчати та виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити  вогник пізнання, мислення і добра".

 

 Гріненко Анастасія Олегівна 

Викладач хореографічних дисциплін.

Навчається на 4 курсі у Вінницькому коледжі культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича за спеціальністю "театральне мистецтво" та Львівському державному університеті фізичної культури та спорту за спеціальністю "хореографія та мистецтвознавство". 

Креативна , амбіційна , бере активну участь у конкурсній діяльності школи та міста . Працює у ВДШМ "Вишенька" з 2018 року.
Педагогічне кредо : "Кожен учень - це особистість і в неї треба вкладати знання, уміння і частинку своєї душі".

 

 

Тадля Олександр Сергійович

Викладач з народно-сценічного танцю.

Вихованець Народного ансамблю танцю «Радість».

У 2019 р. закінчив Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича за спеціальністю «хореографія».

З 2019 р. Навчається у Вінницькому педагогічному університеті ім. Михайла Коцюбинського .

Артист балету Академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля».

Приймає активну участь у житті школи та міста.

Педагогічне кредо «Я не намагаюся танцювати краще всіх інших. Я стараюсь танцювати краще себе самого. (Михайло Баришніков)»