Печать

Викладачі хореографічного відділення

 Лісник Анастасія Борисівна

 

Викладач хореографічних дисциплін. Закінчила Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Хореографія». Працює в школі з 2016 року. З 2017 року - завідувач хореографічного відділення. Як викладач бере участь в шкільних заходах та концертах.

 

 

 

 

Томляк Віталій Степанович

Викладач хореографічних дисциплін. Закінчив Київське державне  хореографічне  училище за спеціальністю «Артист балету». Працює в школі з 2014 року. Як викладач проводить відкриті уроки та методичні доповіді на відділі. Серед учнів - лауреати Всеукраїнського конкурсу. Вважає, що класичний танець служить відмінною підготовчою базою для освоєння самих різних танців.

 

 

 

 

 

 

Кирнична Наталія Юріївна

Викладач хореографії дітей дошкільного віку. Закінчила з відзнакою Вінницьке педагогічне училище за спеціальністю «Вихователь дошкільних закладів», Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Вчитель початкових класів". Працює в школі з 2014 року.

 

 

 

 

 

 

 

Лозова Наталя Василівна

Викладач народного та сучасного танцю школи мистецтв «Вишенька». В 2004 році закінчила хореографічне відділення Вінницького училища культури та мистецтв ім. М.Д. Леонтовича. В 2006 році закінчила Київський Національний Університет Культури та Мистецтв за напрямком «сучасна хореографія» та в 2015 році Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини. Працювала артисткою балету ансамблю пісні і танцю Поділля, викладачем школи мистецтв «Вишенька», викладачем класичного танцю в ансамблі «Чугуртма» м. Тбілсі, Грузія.
За часи роботи її вихованці приймали участь в багатьох фестивалях та конкурсах та займали призові місця. Головне в своїй роботі вважає привити в дітях любов до мистецтва танцю, постійно розвиватись і самовдосконалюватись.

Пахольчак Євгенія Сергіївна

Викладач хореографічних дисциплін. Закінчила  з відзнакою Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Хореографія» і здобула кваліфікацію артиста ансамблю; керівника танцювального колективу; викладача. Закінчила з відзнакою Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки "Хореографія" та здобула кваліфікацію бакалавра балетмейстера - педагога сучасного танцю,  а також отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Хореографія" та здобула кваліфікацію теоретика хореографічного мистецтва, викладача. Кандидат в майстри  спорту по художній гімнастиці.

 

 

Романенко Марина Володимирівна

Викладач народної хореографії. Закінчила Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю "хореографія". Навчається у Рівненському державному гуманітарному університеті.  Працює в школі з 2017 року.

 

 

 

 

 

Коваленко Андрій Олексійович

 

Викладач спортивного бального танцю. Вихованець Народного художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Грація».

У 2017 році закінчив Вінницький коледж культури та мистецтв імені М.Д.Леонтовича за спеціальністю «Хореографія».

Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних турнірів і фестивалів з спортивного бального танцю.

В школі працює з 2018 року.