Печать

Викладачі хореографічного відділення

 Лісник Анастасія Борисівна

 

Викладач хореографічних дисциплін. Закінчила Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Хореографія». Працює в школі з 2016 року. З 2017 року - завідувач хореографічного відділення. Як викладач бере участь в шкільних заходах та концертах.

 

 

 

 

Томляк Віталій Степанович

Викладач хореографічних дисциплін. Закінчив Київське державне  хореографічне  училище за спеціальністю «Артист балету». Працює в школі з 2014 року. Як викладач проводить відкриті уроки та методичні доповіді на відділі. Серед учнів - лауреати Всеукраїнського конкурсу. Вважає, що класичний танець служить відмінною підготовчою базою для освоєння самих різних танців.

 

 

 

 

 

 

Кирнична Наталія Юріївна

Викладач хореографії дітей дошкільного віку. Закінчила з відзнакою Вінницьке педагогічне училище за спеціальністю «Вихователь дошкільних закладів», Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Вчитель початкових класів». Працює в школі з 2014 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Школьна Марія Володимирівна

 

Викладач спортивного бального танцю. Усе життя присвятила хореографічному мистецтву. Вихованиця ансамблю спортивного бального танцю "Грація". Приймає активну участь у концертному житті міста та області. Лауреат багатьох турнірів, конкурсів та фестивалів зі спортивного бального танцю. Закінчила Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича за спеціальністю "Хореографія". На даний час захищає ступінь магістра бальної хореографії у Київському національному університеті культури та мистецтв. Керівник зразкового ансамблю спортивного бального танцю "Рандеву". Суддя Спілки Громадських Організацій спортивного танцю України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лозова Наталя Василівна

Викладач народного та сучасного танцю школи мистецтв «Вишенька». В 2004 році закінчила хореографічне відділення Вінницького училища культури та мистецтв ім. М.Д. Леонтовича. В 2006 році закінчила Київський Національний Університет Культури та Мистецтв за напрямком «сучасна хореографія» та в 2015 році Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини. Працювала артисткою балету ансамблю пісні і танцю Поділля, викладачем школи мистецтв «Вишенька», викладачем класичного танцю в ансамблі «Чугуртма» м. Тбілсі, Грузія.
За часи роботи її вихованці приймали участь в багатьох фестивалях та конкурсах та займали призові місця. Головне в своїй роботі вважає привити в дітях любов до мистецтва танцю, постійно розвиватись і самовдосконалюватись.

Пахольчак Євгенія Сергіївна

Викладач хореографічних дисциплін. Закінчила  з відзнакою Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Хореографія» і здобула кваліфікацію артиста ансамблю; керівника танцювального колективу; викладача. Закінчила з відзнакою Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки "Хореографія" та здобула кваліфікацію бакалавра балетмейстера - педагога сучасного танцю,  а також отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Хореографія" та здобула кваліфікацію теоретика хореографічного мистецтва, викладача. Кандидат в майстри  спорту по художній гімнастиці.

 

 

Романенко Марина Володимирівна

Викладач народної хореографії. Навчається у Вінницькому училищі культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю "хореографія". Працює в школі з 2017 року.