Печать

Викладачі фортепіанного відділу

Лисенко Тамара Анатоліївна- завідувач фортепіанного відділу.

Старший викладач вищої категорії, класу фортепіано, методист.

У 1986 році закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано», з відзнакою.

У 2009 році закінчила ВДПУ ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання». Працює в школі з дня заснування закладу з 2002 року. Як викладач проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Член Ради наставників. Нагороджена подяками оргкомітетів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, що проводяться під патронатом Міністерства культури України; дипломами та грамотами управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу – лауреати Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних та міських конкурсів. Випускники стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича, гуманітарно-педагогічного коледжу музичного відділення та КНМА ім. П. І. Чайковського. Учениця класу Свирид Ліна продовжує навчання в десятирічці м. Бруно (Франція). 

Троянова Олена Василівна

Викладач-методист вищої категорії класу фортепіано, методист.

Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано».

У 1979 році   закінчила    Одеську     Державну     консерваторію      ім. О. Нежданової за спеціальністю «Фортепіано».

Працює в школі з 2010 року. Член Національної Всеукраїнської музичної спілки, голова Ради наставників школи. Як викладач проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена подяками Обласного управління культури та Департаменту культури. Серед учнів класу – лауреати Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами музичних училищ, консерваторій та музично-педагогічних університетів. Автор збірки «Фортепіанні ансамблі» та методичних рекомендацій «Нотна читанка», виданих інститутом підвищення кваліфікації викладачів.

Мельник Катерина Віталіївна

Концертмейстер вищої категорії.

У 1992 році закінчила Вінницьке музичне училище                         ім. М. Д. Леонтовича з відзнакою за спеціальністю «Фортепіано».

У 1997 році закінчила Вінницький педагогічний університет          ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музичне виховання».

 Працює в школі з 2007 року. Є одним з провідних концертмейстерів школи мистецтв «Вишенька». Бере активну участь у Міжнародних, Всеукраїнських, Регіональних, обласних і міських конкурсах з кращими учнями школи. Нагороджена подяками оргкомітетів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, що проводяться під патронатом Міністерства культури України, Міністерства науки, молоді та спорту України; дипломами та грамотами управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, департаменту культури Вінницької міської ради.

 

Потапенко Валерія Вікторівна

Концертмейстер вищої категорії.

У 1996 році закінчила з відзнакою Луганське музичне училище за спеціальністю «Фортепіано».

У 2002 році закінчила Донецьку Державну консерваторію              ім. С. Прокоф’єва за спеціальністю «Музичне мистецтво» .

З 2002 року працювала в коледжі культури та мистецтв Луганської державної Академії культури та мистецтв. Брала активну участь у відкритих уроках, Всеукраїнських науково-практичних конференціях (м. Луганськ), Всеукраїнських конкурсах. Працює в школі з 2014 року. Нагороджена дипломами, грамотами та подяками Обласного управління культури та Департаменту культури .

 

 Подолян Наталія Володимирівна

Викладач класу фортепіано та концертмейстер першої категорії.

У 2001 році закінчила Одеську музичну спеціалізовану школу-інтернат ім. П. С. Столярського  за спеціальністю «Фортепіано»  з відзнакою.

У  2006  році   закінчила   Вінницький   педагогічний   університет    ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання».

Працює в школі з 2006 року. Як концертмейстер бере участь у Міжнародних, Всеукраїнських, Регіональних, обласних і міських конкурсах з учнями школи. Нагороджена дипломами, грамотами та подяками Обласного управління культури та департаменту культури Вінницької міської ради.

 Пенєва Олена Брониславівна

 Викладач першої категорії класу фортепіано та концертмейстер вищої категорії.

У  1986  році    закінчила     Вінницьке        музичне      училище        ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано».

У   2005   році     закінчила     Харківський      інститут     мистецтв ім. І. П. Котляревського за спеціальністю «Інструментальне виконавство», спеціалізація «Фортепіано».

Працює в школі за сумісництвом з 2012 року. Основне місце роботи – Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича. Нагороджена грамотами та подяками  Міністерства культури України, обласного управління культури, департаменту культури. 

 

 Овдієнко Ірина Юріївна

Викладач першої категорії класу фортепіано та концертмейстер вищої категорії.

 У   1988  році   закінчила   Вінницьке   музичне    училище                 ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано».

У 2009 році закінчила Вінницький педагогічний університет         ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання».

 Працює в школі з 2011 року. Як викладач проводить методичні доповіді на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена дипломами, грамотами та подяками Обласного управління культури і туризму, департаменту культури Вінницької міської ради та ВДПУ ім. М. Коцюбинського. Серед учнів класу – переможці та учасники Всеукраїнських, обласних, регіональних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича.

 Орлова Елеонора Вікторівна 

Викладач другої категорії  класу фортепіано та синтезатора, концертмейстер другої категорії.    

Закінчила Черкеське музичне училище ім. А. Даурова за спеціальністю «Фортепіано» в 1988 році.

Працює в школі з 2002 року. Як викладач проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена  грамотами та подяками обласного управління культури і туризму, департаменту культури Вінницької міської ради.  Серед учнів класу – переможці та учасники Всеукраїнських та міських конкурсів.  

 Жогова Людмила Юріївна

Викладач класу фортепіано та концертмейстер другої категорії.

Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано» в 1979 році.

Працює в школі з 2014 року. Серед випускників - студенти вищих мистецьких навчальних закладів. 

 

 

 

 

 

 

 Коробійчук Ніна Іванівна

Викладач класу фортепіано, концертмейстер.

У   1973   році   закінчила    Вінницьке     музичне       училище          ім. М.Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано».

Працює в школі з 2009 року. Як концертмейстер бере участь в обласних і міських конкурсах з учнями школи. Нагороджена грамотою та подякою департаменту культури Вінницької міської ради.

                                                                                                                                                                                                                                                     

 

Камінська Лілія Олександрівна 

 Викладач класу фортепіано, спеціаліст I категорії.

У 1995 р. закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю фортепіано з відзнакою. У 2001 році закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Музична педагогіка та виховання" з відзнакою.

З 1995 року працювала в Тульчинській дитячій музичній школі. Учні класу займали призові місця на зональних та обласних конкурсах піаністів. Як концертмейстер брала участь в обласних конкурсах з кращими учнями школи.

 Є автором збірки пісень для дітей  "Весняні промінці". 

Працює у Вінницькій дитячій школі мистецтв «Вишенька» з 2019 року.

 

Літвін Олександра Олександрівна

Викладач класу фортепіано

У 2017 році закінчила Вінницьку дитячу школу мистецтв "Вишенька" за спеціальністю "фортепіано", клас викладача Лисенко Т.А. З 2017 року навчається в Вінницькому коледжі культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича за спеціальністю "фортепіано", клас викладача Полодюк Н.М.

Дипломант міжнародного конкурсу ім.Євгена Станковича м.Київ 2016 рік. Лауреат Всеукраїнського конкурсу "Подільська весна" м.Вінниця 2017 рік.

Кредо: "Люди - як музичні інструменти: їх звучання залежить від того, хто до них торкається"