Печать

Викладачі фортепіанного відділу

Лисенко Тамара Анатоліївна

Старший викладач вищої категорії класу фортепіано. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано», з відзнакою ВДПУ ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання». Працює в школі з дня заснування закладу з 2002 року. Завідувач фортепіанного відділу. Як викладач проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Член Ради наставників. Нагороджена подяками оргкомітетів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, що проводяться під патронатом Міністерства культури України; дипломами та грамотами управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу – лауреати Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних та міських конкурсів. Випускники стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича, гуманітарно-педагогічного коледжу музичного відділення та КНМА ім. П. І. Чайковського. Учениця класу Свирид Ліна продовжує навчання в десятирічці м. Бруно (Франція). 

Троянова Олена Василівна

Викладач-методист вищої категорії класу фортепіано. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано», Одеську Державну консерваторію ім. О. Нежданової за спеціальністю «Фортепіано». Працює в школі з 2010 року. Член Національної Всеукраїнської музичної спілки, голова Ради наставників школи. Як викладач проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена подяками Обласного управління культури та Департаменту культури. Серед учнів класу – лауреати Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами музичних училищ, консерваторій та музично-педагогічних університетів. Автор збірки «Фортепіанні ансамблі» та методичних рекомендацій «Нотна читанка», виданих інститутом підвищення кваліфікації викладачів.

 Ілюхіна Тетяна Василівна 

Викладач другої категорії класу фортепіано,  концертмейстер першої категорії. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання». Працює в школі з 2009 року. Голова Ради школи, член Профкому школи, член Ради наставників школи. Як викладач та концертмейстер проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена грамотами управління культури і мистецтв облдержадміністрації, департаменту культури Вінницької міської ради та Вінницького обкому профспілки працівників культури

 

 

Макаров Сергій Володимирович

Концертмейстер вищої категорії.  Закінчив Південноукраїнський державний педагогічний університет ім. К. Ушинського за спеціальністю «Музичне виховання». Працює в школі з 2015 року. Як концертмейстер бере участь у Міжнародних, Всеукраїнських, Регіональних, обласних і міських конкурсах з учнями школи. Нагороджений дипломами, грамотами та подяками Обласного управління культури та департаменту культури Вінницької міської ради.

 

 

 

 

Мельник Катерина Віталіївна

Концертмейстер вищої категорії. З відзнакою закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музичне виховання». Працює в школі з 2007 року. Є одним з провідних концертмейстерів школи мистецтв «Вишенька». Бере активну участь у Міжнародних, Всеукраїнських, Регіональних, обласних і міських конкурсах з кращими учнями школи. Нагороджена подяками оргкомітетів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, що проводяться під патронатом Міністерства культури України, Міністерства науки, молоді та спорту України; дипломами та грамотами управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, департаменту культури Вінницької міської ради.

 

 Потапенко Валерія Вікторівна

Концертмейстер першої категорії. Закінчила з відзнакою Луганське музичне училище за спеціальністю «Фортепіано», Донецьку Державну консерваторію ім. С. Прокоф’єва за спеціальністю «Музичне мистецтво» . З 2002 року працювала в коледжі культури та мистецтв Луганської державної Академії культури та мистецтв. Брала активну участь у відкритих уроках, Всеукраїнських науково-практичних конференціях (м. Луганськ), Всеукраїнських конкурсах. Працює в школі з 2014 року. Нагороджена дипломами, грамотами та подяками Обласного управління культури та Департаменту культури .

 

 

 

 

Овдієнко Ірина Юріївна

Викладач першої категорії класу фортепіано та концертмейстер вищої категорії.  Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання». Працює в школі з 2011 року. Як викладач проводить методичні доповіді на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена дипломами, грамотами та подяками Обласного управління культури і туризму, департаменту культури Вінницької міської ради та ВДПУ ім. М. Коцюбинського. Серед учнів класу – переможці та учасники Всеукраїнських, обласних, регіональних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича.

 Орлова Елеонора Вікторівна 

Викладач другої категорії  класу фортепіано та синтезатора, концертмейстер другої категорії.    Закінчила Черкеське музичне училище ім. А. Даурова за спеціальністю «Фортепіано». Працює в школі з 2002 року. Як викладач проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена  грамотами та подяками обласного управління культури і туризму, департаменту культури Вінницької міської ради.  Серед учнів класу – переможці та учасники Всеукраїнських та міських конкурсів.  

 

 

 Цибульська Віра Василівна

Викладач вищої категорії класу фортепіано. Закінчила Бійське музичне училище за спеціальністю «Фортепіано»,  Кримський державний інженерно-педагогічний університет за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання». Працює в школі з 2013 року. Серед учнів класу – лауреати Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами музичних училищ. Нагороджена подяками оргкомітетів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, що проводяться під патронатом Міністерства культури АРК; дипломами та грамотами управління культури і мистецтв Кримської облдержадміністрації, департаменту культури Вінницької міської ради.

 

 

Жогова Людмила Юріївна

Викладач класу фортепіано та концертмейстер другої категорії. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано». Працює в школі з 2014 року. Серед випускників - студенти вищих мистецьких навчальних закладів. 

 

 

 

 

 

 

 

 Пенєва Олена Брониславівна

 

 

Викладач першої категорії класу фортепіано. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано», Харківський інститут мистецтв ім. І. П. Котляревського за спеціальністю «Інструментальне виконавство», спеціалізація «Фортепіано». Працює в школі за сумісництвом з 2012 року. Основне місце роботи – Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича. Нагороджена грамотами та подяками  Міністерства культури України, обласного управління культури, департаменту культури. 

 

 

 

Коробійчук Ніна Іванівна

Викладач класу фортепіано, концертмейстер.  Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М.Леонтовича за спеціальністю «Фортепіано». Працює в школі з 2009 року. Як концертмейстер бере участь в обласних і міських конкурсах з учнями школи. Нагороджена грамотою та подякою департаменту культури Вінницької міської ради.

                                                                                                                                                                                                                                                     

 

 Подолян Наталія Володимирівна

Викладач класу фортепіано та концертмейстер другої категорії. Закінчила Одеську музичну спеціалізовану школу-інтернат ім. П. С. Столярського  за спеціальністю «Фортепіано»,  з відзнакою Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання». Працює в школі з 2006 року. Як концертмейстер бере участь у Міжнародних, Всеукраїнських, Регіональних, обласних і міських конкурсах з учнями школи. Нагороджена дипломами, грамотами та подяками Обласного управління культури та департаменту культури Вінницької міської ради.

 

 

 Химич Ольга Миколаївна

Викладач класу фортепіано та концертмейстер. Закінчила Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Музичне мистецтво»,  Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музичне мистецтво (фортепіано)». Працює в школі з 2013 року.  Як концермейстер бере активну участь у звітних концертах відділу та школи, міських фестивалях, відкритих уроках, майстер-класах, Всеукраїнських, регіональних обласних та міських конкурсах. Нагороджена дипломами, грамотами та подяками Обласного управління культури та департаменту культури Вінницької міської ради.