Печать

Викладачі відділу струнно-смичкових інструментів

Лізановська Людмила Леонідівна

Викладач класу скрипки. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Струнно – смичкові інструменти (скрипка)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Музична педагогіка та виховання". Завідувач відділу струнно – смичкових інструментів. Працює в школі з 2014 року.

 

 

 

 

 

Котельникова Ірина Глібівна

 

Старший викладач вищої категорії класу скрипки. Закінчила Дніпропетровське державне музичне училище ім.М.Глінки за спеціальністю «Скрипка», Київську Державну консерваторію ім.П.Чайковського за спеціальністю «Скрипка». Працює в школі з 2002 року.Проводить методичну роботу на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Керівник ансаблю скрипалів старших класів. Нагороджена подяками оргкомітетів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, що проводяться під патронатом Міністерства культури України; дипломами та грамотами управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу - переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім.М.Леонтовича, вищих навчальних мистецьких закладів.

 

Мельник Людмила Миколаївна

 

 

Викладач  першої категорії класу віолончелі. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Струнно – смичкові інструменти (віолончель)», Київський державний інститут культури. Працює в школі з 2016 року. Нагороджена грамотами та подяками обласного управління культури. Серед учнів класу – переможці районного конкурсу, а також випускники, що стали студентами  Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича, Вінницького педагогічного коледжу та Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинськогою.

 

 

Устеленцева Олена Василівна

Викладач першої категорії класу скрипки. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Струнно – смичкові інструменти (скрипка)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Музична педагогіка та виховання". Працює в школі з 2011 року. Нагороджена дипломами, грамотами обласного управліня культури, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу -  випускники, що стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича.

 

 

 

Гула Олена Миколаївна   

Викладач класу скрипки. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Струнно – смичкові інструменти (скрипка)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Музична педагогіка та виховання". Працює в школі з 2008 року.

 

 

 

 

Ільніцька Наталія Михайлівна

Викладач класу скрипки. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Струнно – смичкові інструменти (скрипка)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Музична педагогіка та виховання". Працює в школі з 2014 року. Керівник ансамблю скрипалів молодших класів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дроздова Катерина Євгеніївна

 

Викладач класу скрипки. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Музичне мистецтво», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музичне мистецтво». Нині заочно навчається в аспірантурі Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського. Працює в школі з 2016 року.