Печать

Викладачі відділу струнно-смичкових інструментів

Рудних Наталія Іванівна завідувач відділу струнно-смичкових інструментів.

Викладач класу скрипки. Спеціаліст II категорії. 

Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Струнно – смичкові інструменти (скрипка)», Київський державний інститут культури.

Працює в школі з 2017 року.

 

 

 

 Котельникова Ірина Глібівна

Старший викладач класу скрипки. Спеціаліст вищої категорії. 

Закінчила Дніпропетровське державне музичне училище ім.М.Глінки за спеціальністю «Скрипка», Київську Державну консерваторію ім.П.Чайковського за спеціальністю «Скрипка».

Працює в школі з 2002 року.Проводить методичну роботу на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Керівник ансаблю скрипалів старших класів. Нагороджена подяками оргкомітетів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, що проводяться під патронатом Міністерства культури України; дипломами та грамотами управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу - переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича, вищих навчальних мистецьких закладів.

 Лізановська Людмила Леонідівна

Викладач класу скрипки. Спеціаліст I категорії 

Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Струнно – смичкові інструменти (скрипка)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Музична педагогіка та виховання".

Працює в школі з 2014 року. Серед учнів класу – лауреат 1 та 2 ступенів Всеукраїнського та регіонального конкурсів. Нагороджена подяками оргкомітетів  Всеукраїнського та регіонального конкурсів.

 

 

 Білейчук Ольга Олегівна

 Викладач класу віолончелі.

Закінчила в 2007 році «Вінницьке училище культури і мистецтв їм.М.Д.Леонтовича» за спеціальністю «Музичне мистецтво».

В 2010 році отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Мистецтво» та здобула кваліфікацію бакалавра мистецтв,вчителя музики.В школі викладає з 2013 року.

 

Педагогічне кредо: "Краще, що ми можемо дати дітям-це навчити їх любити себе та музику"

 

 

 

 Лиманська Тетяна Володимирівна

Викладач класу скрипки. Спеціаліст ІІ категорії.

В 2011 році закінчила Уманське державне музичне училище ім. П.Д.Демуцького за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію викладача скрипки, учасника оркестру, ансамблю, керівника оркестру, ансамблю.

В 2014 році закінчила Уманський державний педагогічний університет ім. П.Г.Тичини за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію вчителя музики, етики, естетики, вчителя художньої культури.

З 2011 по 2012 рр. працювала у Ватутінській дитячій музичній школі на посаді викладача класу скрипки.

У ВДШМ «Вишенька» працює з 2013 року. ЇЇ учні є лауреатами міських, регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, ведуть активну концертну та конкурсну діяльність.

Педагогічне кредо: «Талант є у всіх, тому для людини з бажанням та любов'ю до праці не існує перешкод». 

Дроздова-Кучерук Катерина Євгеніївна

 

Викладач класу скрипки. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Музичне мистецтво», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музичне мистецтво». Нині заочно навчається в аспірантурі Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського. Працює в школі з 2016 року.