Печать

Викладачі відділу струнно-смичкових інструментів

Лізановська Людмила Леонідівна

Викладач першої категорії класу скрипки. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Струнно – смичкові інструменти (скрипка)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Музична педагогіка та виховання". Завідувач відділу струнно – смичкових інструментів. Працює в школі з 2014 року. Серед учнів класу – лауреат 1 та 2 ступенів Всеукраїнського та регіонального конкурсів. Нагороджена подяками оргкомітетів  Всеукраїнського та регіонального конкурсів.

 

 

 

Котельникова Ірина Глібівна

 

Старший викладач вищої категорії класу скрипки. Закінчила Дніпропетровське державне музичне училище ім.М.Глінки за спеціальністю «Скрипка», Київську Державну консерваторію ім.П.Чайковського за спеціальністю «Скрипка». Працює в школі з 2002 року.Проводить методичну роботу на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Керівник ансаблю скрипалів старших класів. Нагороджена подяками оргкомітетів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, що проводяться під патронатом Міністерства культури України; дипломами та грамотами управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу - переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича, вищих навчальних мистецьких закладів.

Рудних Наталія Іванівна

Викладач  першої категорії класу скрипки. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Струнно – смичкові інструменти (скрипка)», Київський державний інститут культури. Працює в школі з 2017 року.

 

 

 

 

 

Лиманська Тетяна Володимирівна

Викладач класу скрипки.Закінчила Уманське музичне училище ім. П.Д. Демуцького за спеціальністю «Музичне мистецтво», Уманський державний педагогічний  університет ім. П. Тичини за за спеціальністю «Музичне мистецтво». Працює в школі з 2013 року.

 

 

 

 

 

Устеленцева Олена Василівна

Викладач першої категорії класу скрипки. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Струнно – смичкові інструменти (скрипка)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Музична педагогіка та виховання". Працює в школі з 2011 року. Нагороджена дипломами, грамотами обласного управліня культури, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу -  випускники, що стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича.

 

 

 

 Гула Олена Миколаївна   

Викладач класу скрипки. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Струнно – смичкові інструменти (скрипка)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Музична педагогіка та виховання". Працює в школі з 2008 року.

 

 

 

 

Ільніцька Наталія Михайлівна

Викладач класу скрипки. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Струнно – смичкові інструменти (скрипка)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Музична педагогіка та виховання". Працює в школі з 2014 року. Керівник ансамблю скрипалів молодших класів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дроздова Катерина Євгеніївна

 

Викладач класу скрипки. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Музичне мистецтво», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музичне мистецтво». Нині заочно навчається в аспірантурі Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського. Працює в школі з 2016 року.

 

 

 

 

 Сіянко Ангеліна Романівна 

Викладач класу віолончелі. Закінчила  Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Музичне мистецтво». Нині  навчається в  Донецькому національному університеті ім. В. Стуса. Працює в школі з 2017 року.