Печать

Викладачі відділу струнно-смичкових інструментів

Лізановська Людмила Леонідівна

Викладач першої категорії класу скрипки. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Струнно – смичкові інструменти (скрипка)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Музична педагогіка та виховання". Завідувач відділу струнно – смичкових інструментів. Працює в школі з 2014 року. Серед учнів класу – лауреат 1 та 2 ступенів Всеукраїнського та регіонального конкурсів. Нагороджена подяками оргкомітетів  Всеукраїнського та регіонального конкурсів.

 

 

 

Котельникова Ірина Глібівна

 

Старший викладач вищої категорії класу скрипки. Закінчила Дніпропетровське державне музичне училище ім.М.Глінки за спеціальністю «Скрипка», Київську Державну консерваторію ім.П.Чайковського за спеціальністю «Скрипка». Працює в школі з 2002 року.Проводить методичну роботу на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Керівник ансаблю скрипалів старших класів. Нагороджена подяками оргкомітетів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, що проводяться під патронатом Міністерства культури України; дипломами та грамотами управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу - переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича, вищих навчальних мистецьких закладів.

Рудних Наталія Іванівна

Викладач  першої категорії класу скрипки. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Струнно – смичкові інструменти (скрипка)», Київський державний інститут культури. Працює в школі з 2017 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

Лиманська Тетяна Володимирівна

 

 Викладач ІІ категорії. В 2011 році закінчила Уманське державне музичне училище ім. П.Д.Демуцького за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію викладача скрипки, учасника оркестру, ансамблю, керівника оркестру, ансамблю. В 2014 році закінчила Уманський державний педагогічний університет ім. П.Г.Тичини за спеціальністю «Музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію вчителя музики, етики, естетики, вчителя художньої культури. З 2011 по 2012 рр. працювала у Ватутінській дитячій музичній школі на посаді викладача класу скрипки. У ВДШМ «Вишенька» працює з 2013 року. ЇЇ учні є лауреатами міських, регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, ведуть активну концертну та конкурсну діяльність.
Педагогічне кредо: «Талант є у всіх, тому для людини з бажанням та любов'ю до праці не існує перешкод».

 

 

Дроздова Катерина Євгеніївна

 

Викладач класу скрипки. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Музичне мистецтво», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музичне мистецтво». Нині заочно навчається в аспірантурі Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського. Працює в школі з 2016 року.

 

 

 

 

 

 Сіянко Ангеліна Романівна 

Викладач класу віолончелі. Закінчила  Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Музичне мистецтво». Нині  навчається в  Донецькому національному університеті ім. В. Стуса. Працює в школі з 2017 року.