Печать

Викладачі відділу хорового та сольного співу

Кравченко Наталя Дмитрівна

Викладач першої категорії класу сольного співу. Закінчила Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Музичне виховання". Працює в школі з 2006 року. З 2008 року – завідувач відділу сольного та хорового співу. Керівник хору молодших класів та вокального ансамблю викладачів. Член Ради наставників школи. Проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена грамотами і подяками  Обласного управління культури і мистецтв, Департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу - переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів. Випускники  стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича. 

 

 

Писарська Лідія Сергіївна

 

Викладач першої категорії класу сольного співу. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича  за спеціальністю «Музичне мистецтво (диригентсько – хоровий відділ)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Музична педагогіка та виховання". Працює в школі з 2003 року. Керівник хору перших класів. Проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена грамотами і подяками Департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу - переможці  Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів. Випускники  стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича. 

 Гордієнко Тетяна Борисівна

Диригент хору. З відзнакою закінчила ВУКІМ ім. М. Д. Леонтовича (диригентсько-хоровий відділ), згодом Вінницький  державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського. Працює на посаді артиста академічного камерного хору "Вінниця". У складі різних хорових колективів брала участь у міжнародних  хорових конкурсах. У педагогічній діяльності прагне виховати в учнях не тільки гарних музикантів та виконавців, а й гармонійно розвинутих особистостей. З 2014 року працює в школі керівником хору учнів старших класів.

 

 

 Цибульська Віра Василівна

Викладач вищої категорії класу сольного співу, керівник ансамблю старших класів. Закінчила Бійське музичне училище за спеціальністю «Фортепіано»,  Кримський державний інженерно-педагогічний університет за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання». Працює в школі з 2013 року. Серед учнів класу – лауреати Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами музичних училищ. Нагороджена подяками оргкомітетів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, що проводяться під патронатом Міністерства культури АРК; дипломами та грамотами управління культури і мистецтв Кримської облдержадміністрації, департаменту культури Вінницької міської ради.

 

Пелиховська Інна Іванівна

Викладач другої категорії класу сольного співу. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича  за спеціальністю «Теорія музики», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Музична педагогіка та виховання". Працює в школі з 2005 року. Нагороджена грамотами і подяками Департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу - переможці Всеукраїнських, обласних  конкурсів. Випускники  стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича.

 

 

Виговська Вероніка Михайлівна

Викладач  класу хорового та сольного співу. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича  за спеціальністю «Музичне мистецтво (диригентсько-хоровий відділ)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Музична педагогіка та виховання" та магістратуру при Вінницькому педагогічному університеті  ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Музичне мистецтво (вокал)". Працює в школі з 2013 року. Керівник хору молодших класів. Проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена грамотами і подяками Департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу - переможці  Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів. Випускники  стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича.

 

 Рябоконь Вікторія Вікторівна

Викладач класу сольного співу. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича  за спеціальністю «Естрадний вокал». Нині заочно навчається в Прикарпатському національному університеті  ім. В. Стефаника на кафедрі «Академічного та естрадного співу». Працює в школі з 2016 року. Нагороджена грамотами і подяками  Обласного управління культури і мистецтв, Департаменту культури Вінницької міської ради.

 

 

 Циганкова Анна Олексіївна

Викладач  класу хорового та сольного співу. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича  за спеціальністю «Академічний спів». Нині заочно навчається в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв за спеціальністю « Сольний спів (академічний вокал)». Працює в школі з 2016 року.