Печать

Викладачі відділу духових та ударних інструментів

Зудова Анастасія Львівна

Викладач ІІ категорії класу саксофона, кларнета, сопілки. Закінчила Житомирське музичне училище ім. В. Косенка за спеціальністю «Музичне мистецтво (саксофон)», Вінницький педагогічний університет ім. М.Коцюбинського за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання». Нині заочно навчається в Донецькому національному університеті ім. В. Стуса за спеціальністю «Наука про освіту. Педагогіка вищої школи». Працює в школі з 2011 року. Завідувач відділу духових та ударних інструментів. Нагороджена дипломами, грамотами та подяками обласного управління культури, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу - переможці Міжнародних та міських конкурсів.

 

 

Арсеньєв Віктор Васильович

 

Викладач вищої категорії класу тромбону. Закінчив Чернівецьке музичне училище за спеціальністю «Духові інструменти (тромбон)», Львівську консерваторію за спеціальністю «Тромбон». В школі працює з 2016 року. Керівник естрадного ансамблю. Серед учнів класу – переможці  Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами вищих навчальних закладів.

 

 

 

Руденький Олег Іванович

 

Викладач класу труби. Закінчив Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Духові та ударні інструменти (труба)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання». Працює в школі з 2014 року. Керівник гурту «Фанфари Купала».

 

 

 

 

 

Дворницький Руслан Миколайович

Викладач ударних інструментів. Закінчив Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Леонтовича за спеціальністю «Духові інструменти (ударні інструменти)». Нині заочно навчається у Вінницькому педагогічному університеті  ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музичне мистецтво».

В школі працює з 2013 року. Серед учнів класу - переможці обласних та міських конкурсів.

 

 

 

 

 

Ткачук Вiктор Васильович

Викладач класу валторни.  Закiнчив Вiнницьке училище культури i мистецтв iм. Леонтовича за спецiальнiстю "Духовi та ударнi iнструменти (валторна)".  Артист оркестру Вiнницького музично-драматичного театру iм. Садовського та артист симфонiчного оркестру обласної фiлармонiї. Працює в школi з 2017 року.

 

 

 

 

 

 Чумаченко Анастасія Ігорівна

Викладач класу флейти та сопілки. Закінчила Вінницьке музичне училище культури і мистецтв ім. М. Леонтовича за спеціальністю "Духові та ударні інструменти (флейта)". Артист симфонічного оркестру. Працює в школі з 2017 року.