Печать

Викладачі відділу духових та ударних інструментів

Репей Андрій Ігорович - завідувач відділу духових та ударних інструментів 

Викладач ударних інструментів. Бере участь у громадському житті школи  і є активним учасником шкільних та міських культурно-мистецьких заходів. Виступає як соліст в ансамблі з баяністами, вокалістами. Є учасником гурту «The dancing chins». Був нагороджений грамотами та дипломами виконавчого комітету Вінницької міської ради, організаторів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Легко  знаходить  спільну  мову  з співробітниками, колегами, учнями. Учні класу беруть активну участь в творчому житті школи. Навчається на заочній формі у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського, за спеціальністю 025 Музичне мистецтво «Ударні інструменти».

 
 

  Арсеньєв Віктор Васильович

Викладач вищої категорії класу тромбону. Закінчив Чернівецьке музичне училище за спеціальністю «Духові інструменти (тромбон)», Львівську консерваторію за спеціальністю «Тромбон». В школі працює з 2016 року. Керівник естрадного ансамблю. Серед учнів класу – переможці  Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами вищих навчальних закладів.

 

 

 

Зудова Анастасія Львівна

Викладач ІІ категорії класу саксофона, кларнета, сопілки. Закінчила Житомирське музичне училище ім. В. Косенка за спеціальністю «Музичне мистецтво (саксофон)», Вінницький педагогічний університет ім. М.Коцюбинського за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання», Донецький національний університет ім. В. Стуса за спеціальністю «Наука про освіту. Педагогіка вищої школи». Працює в школі з 2011 року. Нагороджена дипломами, грамотами та подяками обласного управління культури, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу - переможці Міжнародних та міських конкурсів.

 

 

 

 

 

 Руденький Олег Іванович

 

Викладач класу труби. Закінчив Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Духові та ударні інструменти (труба)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання». Працює в школі з 2014 року. Керівник гурту «Фанфари Купала».

 

 

 

 

 

Дворницький Руслан Миколайович

Викладач ударних інструментів. Закінчив Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Леонтовича за спеціальністю «Духові інструменти (ударні інструменти)», Вінницький педагогічний університет  ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музичне мистецтво».

В школі працює з 2013 року. Серед учнів класу - переможці обласних та міських конкурсів.

 

 

 

 

 

 Ткачук Вiктор Васильович

Викладач класу валторни.  Закiнчив Вiнницьке училище культури i мистецтв iм. Леонтовича за спецiальнiстю "Духовi та ударнi iнструменти (валторна)".  Артист оркестру Вiнницького музично-драматичного театру iм. Садовського та артист симфонiчного оркестру обласної фiлармонiї. Працює в школi з 2017 року.

 

 

 

 

 

  Ткачук Альона Сергіївна

Викладач класу флейти. У 2004 році закінчила Вінницьке   училище культури і мистецтв ім.М.Д.Леонтовича з   відзнакою в класі викладача Полякова О.С. 

У 2014 р. закінчила Одеську національну музичну   академію ім.А.В.Нежданової з відзнакою за   спеціальністю  «Музичне мистецтво» кваліфікація –   викладач флейти.

 У 2015 р. закінчила Одеську національну музичну   академію ім.А.В.Нежданової з відзнакою за   спеціальністю  «Музичне мистецтво» кваліфікація –   артист-соліст-інструменталіст, концертний виконавець,   артист камерного ансамблю, викладач флейти.

 2001-2015р.р. – солістка естрадно-духового оркестру   «Подоляни».

 2007-2017р.р. – артистка камерного оркестру «Арката»   Вінницької обласної філармонії ім.М.Д.Леонтовича.

З 2017 року – артистка симфонічного оркестру Вінницької обласної філармонії ім.М.Д.Леонтовича.

З 2004 року працює у Вінницькому училищі культури і мистецтв ім.М.Д.Леонтовича за сумісництвом.

Як виконавець бере участь у обласних, районних, міських концертних заходах. Нагороджена дипломами, грамотами та подяками обласного управління культури, департаменту культури Вінницької міської ради.

Член журі Міжнародного музичного конкурсу юних виконавців «Подільський водограй».

Учасниця квартету дерев’яно-духових інструментів «Гальярда».

З 2018 р. – викладач класу флейти ВДШМ «Вишенька».

 

Бистрицький Костянтин Іванович 

 Викладач духових та ударних інструментів.

У 2018 році закінчив Вінницьке училище культури і мистецтв          ім. М. Д. Леонтовича і отримав кваліфікацію «Викладач класу труби, артист оркестру (ансамблю), керівник оркестру (ансамблю)». У цьому ж році вступив до Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського за спеціальністю «музичне мистецтво».

Бере активну участь у концертній діяльності школи та міста, конкурсах, фестивалях. Є учасником етнофолькгурту «Мокоша», вокально-інструментального колективу «Human acoustic» та інших ансамблів. Працює у Вінницькій дитячій школі мистецтв «Вишенька» з 2019 року.