Печать

Викладачі теоретичного відділу

 Пелиховська Інна Іванівна

Викладач другої категорії класу сольного співу. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича  за спеціальністю «Теорія музики», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Музична педагогіка та виховання". Працює в школі з 2005 року. З 2017 року - завідувач відділу музично-теоретичних дисциплін. Нагороджена грамотами і подяками Департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу - переможці Всеукраїнських, обласних  конкурсів. Випускники  стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича.

 

 

Степова Алла Володимирівна

 

Викладач вищої категорії музично – теоретичних дисциплін. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Теорія музики», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання». Працює в школі з 2013 року. Заступник директора з навчально – виховної роботи. В творчому добутку викладача - складення та  видання збірки авторських сценаріїв до свят в мистецьких школах, методичні розробки з опанування музичної грамоти, а також видання на базі Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв робочого зошиту з музичної грамоти «Мандри музичною країною». Нагороджена дипломами, грамотами та подяками департаменту культури Вінницької міської ради. Серед випускників класу - студенти Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича.

Квітко-Байда Оксана Генріхівна

Старший викладач  вищої категорії музично-теоретичних дисциплін та загального фортепіано. Закінчила з відзнакою Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Теорія музики» та Одеську консерваторію ім. Н. А. Нежданової за спеціальністю «Музикознавство».

З 2011 р. працює у ВДШМ «Вишенька». Завідувач музичного відділення. Як викладач бере активну участь у науково–практичних конференціях та семінарах, проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена дипломами, грамотами та подяками Вінницької міської ради, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу - переможці  міських конкурсів. Випускники стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича та Київського музичного училища ім. Р. Глієра.

Ткаченко Тетяна Василівна

 

Викладач теоретичних дисциплін та загального фортепіано Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Теорія музики». Працює викладачем музичної грамоти на хореографічному відділенні та відділі загально-естетичного виховання у ВДШМ «Вишенька» з 2015 року. Проводить відкриті уроки для слухачів курсів підвищення кваліфікації.

Педагогічне кредо: «Кожна дитина – це багатогранний діамант, який обов'язково заграє усіма барвами веселки коли потрапить до рук майстра». «Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх вирощувати - мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!»

Мартинюк Анна Анатоліївна

Викладач музично-теоретичних дисциплін сольфеджіо, музичної  літератури та музичної грамоти. З відзнакою закінчила Вінницьке училище культури та мистецтв ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю  «Теорія музики».  Нині заочно навчається  на музикознавчому факультеті Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової. Працює в школі з 2016 року. Учасниця науково - практичної конференції «Музикознавчі студії Поділля», міжнародної конференції «Мистецька освіта в культурному просторі України ХХІ століття».