Печать

Викладачі теоретичного відділу

 Мартинюк Анна Анатоліївна завідувач відділу теоретичних дисциплін.

Викладач музично-теоретичних дисциплін сольфеджіо, музичної  літератури та музичної грамоти.  З відзнакою закінчила Вінницьке училище культури та мистецтв ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю  «Теорія музики».  Нині заочно навчається  на музикознавчому факультеті Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової. Працює в школі з 2016 року. З 2019 - завідувач відділу теоретичних дисциплін. Як доповідач бере участь на курсах підвищення кваліфікації, всеукраїнських наукових конференціях. Серед учнів класу - переможці музично-теоретичних конкурсів. Випускники стали студентами Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М. Леонтовича.Педагогічне кредо: «Життя вчителя – це постійний пошук. Хто опанував нове, плекаючи старе, той може бути вчителем» (Конфуцій).

 

Квітко-Байда Оксана Генріхівна

Старший викладач  вищої категорії музично-теоретичних дисциплін та загального фортепіано. Закінчила з відзнакою Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Теорія музики» та Одеську консерваторію ім. Н. А. Нежданової за спеціальністю «Музикознавство».

З 2011 р. працює у ВДШМ «Вишенька». Як викладач бере активну участь у науково–практичних конференціях та семінарах, проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена дипломами, грамотами та подяками Вінницької міської ради, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу - переможці  міських конкурсів. Випускники стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Леонтовича та Київського музичного училища ім. Р. Глієра.Педагогічне кредо: «Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить» (М.Форбс).

Ткаченко Тетяна Василівна

 

Викладач теоретичних дисциплін та загального фортепіано Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю «Теорія музики». Працює викладачем музичної грамоти на хореографічному відділенні та відділі загально-естетичного виховання у ВДШМ «Вишенька» з 2015 року. Проводить відкриті уроки для слухачів курсів підвищення кваліфікації.

Педагогічне кредо: «Кожна дитина – це багатогранний діамант, який обов'язково заграє усіма барвами веселки коли потрапить до рук майстра». «Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх вирощувати - мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!»

 

Флорецька Олександра Віталіївна

 

Викладач музичної грамоти, сольфеджіо, музичної літератури. Закінчила Вінницьке училище культури та мистецтв ім.М.Леонтовича. Продовжує навчання у Вінницькому педагогічному університеті ім.М.Коцюбинського за спеціальністю "Музична педагогіка та виховання".

Працює у школі з 2018 року. Педагогічне кредо: «Кожен учень – неповторна індивідуальність».

 

 

 

 

Дельнецька Сабіна Андріївна

Викладач теоретичних дисциплін. Навчається в Вінницькому коледжі культури і мистецтв імені М. Д. Леонтовича за спеціальністю теорія музики. Учасниця Науково-практичної конференції " Музикознавчі студії Поділля", "Всеукраїнської молодіжної науково-творчої конференції" та "Першої конференції молодих дослідників народної музики". Працює у Вінницькій дитячій школі мистецтв «Вишенька» з 2019 року. 

 Педагогічне кредо: "Якщо хочеш запалити в учнях вогник, запали в собі сонце ".

 

 

Мельник Діана Валентинівна

 

Викладач теоретичних дисциплін. Навчається в Вінницькому коледжі культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича за спеціальністю "Теорія музики". Учасниця першої конференції "молодих дослідників народної музики". Працює у Вінницькій дитячій школі мистецтв «Вишенька» з 2019 року. 

 

Педагогічне кредо: " Єдиний шлях,який веде до знання- це діяльність" Бернард Шоу