Печать

Викладачі відділу народних інструментів

Нечмоня Тетяна Павлівна

 

Старший викладач вищої категорії  класу баяна та акордеона, концертмейстер. Закінчила Вінницьке музичне училище ім.М.Леонтовича за спеціальністю «Народні інструменти (баян)», Одеську державну консерваторію ім.А.Нежданової за спеціальністю «Баян». Працює в школі з  2014 року. Завідувач відділу народних інструментів, член Ради наставників школи. Лауреат Всеукраїнського конкурсу виконавців на народних інструментах ім.А Онуфрієнка (м.Дрогобич).

Як викладач бере активну участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних науково – практичних конференціях та семінарах, проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена подяками оргкомітетів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, що проводяться під патронатом Міністерства культури України, Міністерства науки, молоді та спорту України; дипломами та грамотами управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу - переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім.М.Леонтовича.

Заїчко Тетяна Василівна

 

Викладач-методист  вищої категорії класу баяна та акордеона. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М.Д.Леонтовича за спеціальністю «Народні інструменти (баян)», з відзнакою – ВДПУ  ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Музична педагогіка та виховання", Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ за спеціальністю "Менеджмент організацій". З 2011 року - директор ВДШМ «Вишенька». Директор Всеукраїнського конкурсу – фестивалю «Юний концертмейстер» та Міжнародного фестивалю «Мистецтво без кордонів».  Як викладач бере активну участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних науково – практичних конференціях та семінарах, проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджена подяками оргкомітетів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, що проводяться під патронатом Міністерства культури України, Міністерства науки, молоді та спорту України; дипломами та грамотами управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, департаменту культури Вінницької міської ради. Серед учнів класу - переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів, а також випускники, що стали студентами Вінницького училища культури і мистецтв ім.М.Леонтовича та Київського музичного училища ім. Р. Глієра.

Марцинюк Юрій Феліксович

Старший викладач першої категорії класу баяна та акордеона, концертмейстер. З відзнакою закінчив Вінницьке музичне училище ім. М.Д.Леонтовича  за спеціальністю «Народні інструменти (баян)», Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського за спеціальністю "Музична педагогіка та виховання". Працює в школі з 2012 року. Заступник директора з навчально – виховної роботи. Член оргкомітету Всеукраїнського конкурсу – фестивалю «Юний концертмейстер» та Міжнародного фестивалю «Мистецтво без кордонів», член Ради наставників школи. Проводить відкриті уроки на курсах підвищення кваліфікації та відділі. Нагороджений грамотами і подяками  управління культури  і мистецтв Вінницької ОДА, виконавчого комітету Вінницької міської ради.

 

Кізлик Людмила Степанівна

 

Викладач класу баяна та акордеона, концертмейстер. Закінчила Вінницьке музичне училище ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Народні інструменти (баян)», Одеську державну консерваторію ім. А. Нежданової за спеціальністю «Баян». Працює в школі з 2016 року. Нагороджена грамотами Управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, управління освіти Вінницької міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

Савюк Владислав Олегович 

Викладач класу гітари. Закінчив Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича  за спеціальністю «Музичне мистецтво (народні інструменти)». Нині заочно навчається  у Київському національному університеті культури і мистецтв за напрямом підготовки "Музичне мистецтво". Керівник ансамблю гітаристів. Працює в школі з 2014 року.

 

 

 

 

 

Кучерук Ольга Ігорівна

Викладач класу домри та гітари . Закінчила Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Леонтовича за спеціальністю «Музичне мистецтво (народні інструменти)». Нині навчається  у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. Коцюбинського  за спеціальністю "Музичне мистецтво". Працює в школі з 2014 року.

 

 

 

 

 Коваль Ганна Сергіївна

Викладач класу бандури. Студентка IV курсу народного відділу Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича. В школі працює з 2016 року. Нагороджена дипломами та подяками обласного управління культури, департаменту культури, центру народної творчості за активну участь у громадському житті міста. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів. 

    

 

 

 

 

 Стародубець Денис Анатолійович

Викладач класу гiтари. Студент IV курсу Дрогобицького державного музичного училища. В школі працює з 2016 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Репей Андрій Ігорович

Викладач класу баяна та акордеона, концертмейстер. Закінчив Вінницьке училище культури та мистецтв  ім. М. Д.  Леонтовича за спеціальністю «Народні інструменти (акордеон)». Працює в школі з 2016 року. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.