Печать

Відділ теоретичних дисциплін

Основою для всіх музикантів є теоретичні дисципліни. Музична грамотність відкриває широкі горизонти для майбутніх музикантів. Саме тому  теоретичний відділ є основною базою для всіх учнів. На відділі працюють високопрофесійні викладачі, які  готують учнів школи до вступу у вищі мистецькі навчальні заклади. Тут викладають такі предмети: музична література , сольфеджіо, музична грамота. 

Учні школи завжди активно  беруть участь в олімпіадах з музично-теоретичних дисциплін і показують гарні результати. Кожного року наші випускникі вступають до вищих  мистецькх навчальних закладів, отримуючи високі бали.

Для постійної підвищення кваліфікації викладачів   на відділі ведеться методична робота:   вчителі складають навчальні програми з сольфеджіо та музичної  літератури; проводять відкриті заняття,читають методичні допоповіді. Саме завдяки активній діяльності відділу викладачі на високому рівні володіють сучасними методами викладання музично-теоретичних дисциплін і постійно вдосконалюють свою майстерність .   

 ВИКЛАДАЧІ ВІДДІЛУ