Печать

Відділ театрального мистецтва

Відділ театрального мистецтва ВДШМ «Вишенька» розпочав свою роботу у 2014 році.

Театральний світ – це світ зі своїми особливостями і закономірностями.  Навчання театральному мистецтву сприяє становленню особистості, формуванню духовного світу, гармонійному та естетичному розвитку людини. Тому одним із найважливіших засобів розвитку творчої активності дитини є  театральна  діяльність. Саме вона створює умови для спільних переживань, виявляє інтерес до органічної, природної активності дітей при створенні  театральних  спектаклів, підсилює образно – емоційне сприйняття  мистецтва  і всього навколишнього світу, сприяє інтелектуальному розвитку дитини і самовираженню в цілому.

Ознайомлення, вивчення  й оволодіння елементами акторської майстерності, сценічної мови і культури; розвиток фантазії та уяви, творчих і музичних здібностей; створення можливостей для самовираження вихованців; виховання естетично розвиненої особистості; допомога учню у виборі майбутнього життєвого шляху.

Постановка сценок, мініатюр, скетчів, зримих віршів, проведення літературних вечорів та майстер класи з письменниками, артистами театру, театральні постановки творів, казок, уривків з літературних творів – все це направлено на залучення  учнів до  театрального мистецтва та літератури.

Наша робота перш за все заключається в максимальному залучені учнів в міських заходах; таких як, концертні програми до дня міста, дні Європи, Всесвітній день захисту дітей, казкові дійства до новорічних свят; участь у  обласних та Всеукраїнських фестивалів-конкурсів; участь  концертних заходах   та житті ВДШМ «Вишенька».

Основні завдання роботи відділу театрального мистецтва:

 

-   розвиток творчих здібностей учнів;

 

-   виховання спостережливості, уваги, вольових якостей, фантазії;

 

-   розвиток творчої ініціативи, емоційного реагування на художню видумку;

 

-   виховання культури мовлення, набуття навиків дикції, міміки та пластики;

 

-   розвиток в учнів навиків діяти на сцені реалістично, логічно, ціленаправлено,  розкривати зміст доступних їм ролей в дії і взаємодії один з одним;

 

-   розвиток умінь діяти словом, викликати відгук глядачів, впливати на їх  емоційний стан;

 

-   розкривати творчі здібності учнів, дати можливість реалізації цих здібностей;

 

-   виховання в учнів добра, любові до ближніх, уваги до людей, рідної землі,  небайдужого ставлення до оточуючого  світу.

 

 

ВИКЛАДАЧІ ВІДДІЛУ