Печать

"Вишенька" колядує

Справжнє родинне свято пройшло 17 січня у школі мистецтв «Вишенька». В рамках шкільного творчого проекту «Різдвяні передзвони» пролунали найрізноманітніші колядки та щедрівки. У фестивалі взяли участь 148 учасників. Свій талант зі сцени дарували юні колядники, прославляли народження Христа, бажали добробуту та щастя у Новому році.
Теплу посмішку та аплодисменти у глядачів викликали виступи цілих родин: братики і сестрички, матусі і татусі з задоволенням долучились до такого прекрасного свята пісні, свята творчості та добра. Свята, яке повернуло всіх до наших витоків, до тих багатих, невичерпних народних традицій, які  є надзвичайно актуальні і у наш час.
І звичайно ж, яке новорічне свято без гарних гостинців? Всі колядники отримали смачні солодкі подарунки, які підготував справжній друг та помічник школи, депутат Вінницької міської ради - Олександр Онисимович Парвадов.
То ж, дякуємо всім, хто взяв участь у святі, подарував незабутні враження, щирі емоції та черговий раз об’єднав всіх навколо улюбленої рідної школи «Вишенька».