Печать

Авторський варіант «Попелюшки» презентували учні відділу театрального мистецтва школи мистецтв «Вишенька».

24 квітня, в приміщенні актової зали школи «Вишенька», учні другого та третього класів відділу театрального мистецтва презентували свою першу серйозну роботу − драматичну виставу за мотивами невмирущого сюжету казки І.Шварца «Попелюшка».

Авторське лібрето спеціально для спільної постановки старших класів наймолодшого з відділів школи написав викладач Дмитро Канівський. Взявши за основу вічний сюжет про добру та роботящу дівчину, автор п’єси осучаснив події і героїв, використав сучасні театральні прийоми і музику.

Постановка стала контрольною роботою для учнів відділу з акторської майстерності. Вихованці відділу в повній мірі продемонстрували знання та навички, яких їх навчають у школі викладачі Дмитро Володимирович Канівський та Павло Вікторович Третьяков.

Учні третього класу вже мають досвід підготовки і показу невеликих вистав. На базі класу створено зразкову театральну студію «Креатив». А для другого класу це був перший корисний, досвід підготовки і участі у справжньому спектаклі.

Юним артистам необхідно було не лише створити акторський образ на сцені, а й донести його до глядача таким чином, щоб їм повірили. І потрібно відверто визнати - майже всім учням це вдалось.

Корисним було і те, що під час підготовки до прем’єри, учні відділу відчули на практиці, що театр − це справжній синтез всіх мистецтв. Їм потрібно було використати знання із сценічної мови, сценічного руху, вокальної  та художньої майстерності.

Діти і дорослі відкрили для себе чудовий світ театрального мистецтва, отримали не лише оцінки, а й − заслужені перші оплески та крики «Браво»!

Великою честю було для юних артистів показати свою першу виставу почесним гостям – начальнику управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації, заслуженому артисту України Станіславу Городинському та провідному актору Вінницького обласного музично – драматичного театру ім.М.Садовського, заслуженому артисту України Володимиру Постнікову.

Вітаємо наших артистів та режисерів з прем`єрою!