Печать

Звітують хореографи

«Живи - танцюй!» Саме під такою назвою 21 травня у МПМ «Зоря» пройшов звітний концерт хореографічного відділення школи мистецтв «Вишенька».

   Захоплено і натхненно віддавались танцю як найменші учні так і нинішні випускники школи, які неодноразово дарували «Вишеньці» та місту свій талант, перемагали у міжнародних  та всеукраїнських  конкурсах.

   А тому радо зустрічав та проводжав юних танцюристів вщент заповнений глядачами зал. А в повітрі літав особливий дух творчості та таланту.

Печать

Святкуємо День Європи!

 19 травня 2018 р. місто Вінниця подарувало своїм мешканцям та гостям незабутнє, позитивне та яскраве свято до Дня Європи. Наша школа «Вишенька» пишається, що долучилась до святкування та стала його невеличкою творчою частинкою. Учні хореографічного відділення взяли активну участь у встановленні рекорду України і увійшли у склад півтора тисячі учасників грандіозної хореографічної композиції, що відкрила святковий день. Учасники ансамблю бального спортивного танцю «Рандеву» дивували всіх відпочиваючих неймовірно легким та граційним виконанням вальсів, а викладач бальної хореографії Марія Школьна поділилась досвідом з бажаючими по-справжньому навчитись танцювати вальс та провела майстер-класи. Особливою родзинкою свята став справжній казковий будиночок, який «побудували» викладачі відділення образотворчого мистецтва. Ні на хвилинку він не залишився в самоті. Адже біля нього завжди збиралась ціла черга бажаючих сфотографуватись. А також учні нашої школи підготували виставку художніх робіт, де відтворили найулюбленішу, найдорожчу для всіх нас країну – рідну європейську Україну!

 

 

 

 

 

Печать

Щиро вітаємо з перемогою!

13 травня у місті Умань вібдувся ІX Міжнародний фестиваль-конкурс "Квітуча країна". Щиро вітаємо учениць нашоі школи з перемогою:
Семенюк Яну (викладач Лізановська Л.Л., концертмейстер Потапенко В.В.) - І місце
Іванову Ольгу (викладач Лиманська Т.В., концертмейстер Потапенко В.В.) - ІІ місце          Череткову Анастасію (викладач Циганкова А.О.) - ІІ місце.


Печать

У Європу за визнанням!

9 - 13 травня на ІІ Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Фонтан талантів» учнів хореографічного відділення школи «Вишенька» люб’язно зустрічало місто Криниця-Здруй у Польщі.
Впевнено та щиро юні танцюристи представили глядачам фестивалю танці різних напрямків. Вражали запальні народні танці колективу «Пролісок» (керівник Лісник А.Б.), пристрасні танці колективу бального спортивного танцю «Рандеву» (керівник Школьна М.В.), драйвовий виступ колективу сучасного танцю  «Blаsf-Off» (керівник Лозова Н.В.) та надзвичайно чуттєвий танець в стилі контемперарі (керівник Пахольчак Є.С.).
Але найголовніше, за час перебування у дружній Польщі учні отримали безліч приємних вражень, незабутніх емоцій та стали справжньою хореографічною родиною.
 

 

 

 

Печать

Відбувся ІV Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Юний концертмейстер»!

5 травня у залі Вінницького училища культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича відбувся ІV Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Юний концертмейстер», засновником якого є школа мистецтв «Вишенька». Для участі у конкурсі з’їхались юні таланти з різних регіонів та областей України. Змагання відбулось у 4 категоріях. За результатами виступів професійне журі визначило переможців та нагородило їх грошовими преміями.
Категорія А:
Накутній Владислав (ДМШ №7 м. Одеса) – лауреат І ступеня
Гоцуленко Вікторія (Бершадська ДМШ ім. Р. А. Скалецького) – лауреат ІІ ступеня
Подолян Вероніка (ВДШМ «Вишенька») – лауреат ІІ ступеня
Буртова Валерія (Хмільницька школа мистецтв) – лауреат ІІІ ступеня
Нікульшина Анастасія (ВДШМ «Вишенька») - лауреат ІІІ ступеня                                         
Категорія В:

Качуровська Вероніка – (ВДШМ «Вишенька») - лауреат І ступеня
Дазідова Анастасія Вінницька ДМШ №2 - лауреат ІІ ступеня
Демченко Марія - Вінницька ДМШ №2 - лауреат ІІІ ступеня
Ковтун Олександра – Вінницька ДМШ №2 - лауреат ІІІ ступеня

Категорія С:
Маркевич Ярина –( Вінницька ДМШ №1 ) - Гран-прі
Поступайло Любов – (Вінницька ДМШ №2)- лауреат І ступеня 
Предоляк Ольга (ВДШМ «Вишенька») - лауреат І ступеня
Прудченко Юлія (Бершадська ДМШ ім. Р. А. Скалецького) – лауреат І ступеня
Бондар Анастасія – (ВДШМ «Вишенька») – лауреат ІІ ступеня
Бичок Ольга – (Хмільницька школа мистецтв) - лауреат ІІІ ступеня

Категорія Е:
Шикирінська Анастасія – (Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М. Д. Леонтовича) – лауреат ІІ ступеня

Кожен концертмейстер показав свою майстерність та вміння взаємодіяти з солістами. Глядачі щедро нагороджували виконавців гучними оплесками. 
Вітаємо всіх учасників та бажаємо нових творчих здобутків!