Печать

Пишаємось нашими переможцями!

5 червня у приміщенні Міської ради відбулось урочисте нагородження переможців міського конкурсу «Кришталева нота». Під час церемонії лунали щирі  вітання та слова подяки. Кожен з  присутніх учасників конкурсу отримав нагороду та усвідомлення простої істини -   кропітка праця та старання спільних зусиль учнів та викладачів обов’язково принесе плідні результати та заслужені нагороди!

Печать

Зустрічаймо мистецьке літо разом!

 Весело та завзято школа мистецтв "Вишенька" проводить серію концертів в рамках міського творчого проекту «Мистецькі вихідні».  Щосуботи протягом червня на проспекті Космонавтів відбувається справжнє свято пісні, музики, танцю, ігор, розваг та конкурсів. Ну і звичайно ж, море  подарунків для малечі і дорослих від народного депутату України Сергія Кудлаєнка.

 

 

Печать

"Країна дитячих мрій"

Під такою назвою 1 червня школа мистецтв "Вишенька"провела концерт, присвячений Міжнародному захисту дітей .

Музика та спів, розваги та конкурси з клоуном Кльопою, приємні солодкі подарунки від  депутатів ВМР Людмили Ваколюк і Олександра Парвадова не залишили байдужими жодне маленьке сердечко. 

А тому лунав звідусіль дитячий сміх та  яскравими вогниками світились маленькі оченята!

 

Печать

Щастя в подарунок

Учні та викладачі ВДШМ «Вишенька» провели благодійний концерт для мешканців Вінницького будинку-інтернату геріатричного профілю. Сповнені позитиву та радості  музичні виступи надали можливість присутнім хоч на деякий час забути про життєві негаразди та внесли в їх життя маленьку частинку щастя.

 

Печать

"В сім'ї вольній, новій"

В рамках Міжнародного Шевченківського свята «В сім’ї вольній, новій» відбувся святковий захід у музеї М.Коцюбинського за участю учнів та викладачів ВДШМ «Вишенька». Були представлені вокальні та   інструментальні твори. Від відділу театрального мистецтваля для слухачів лунала поезія Т.Шевченка. 

 

Печать

Свято відділу народних інструментів

24 травня у актовій залі школи "Вишенька" відбувся звітний концерт відділу народних інструментів.
У виступах взяли участь учні молодших та старших класів, які представили глядачам цікаві музичні твори різних жанрів та форм. Зі сцени лунали сольні, дуетні та ансамблеві виступи. Особливого колориту та нових музичних барв до концерту додали учні інших музичних відділів.

Цікавий репертуар та щирі емоції виконавців не залишили байдужим жодного глядача в залі та подарували всім незабутні приємні враження.