Печать

Дошка пошани

 Хореографічне відділення

          Стасюк Наталія,                                          Делідова Марина,                                        Стасюк Дарія,                                           викладач Бєрзіна Т. В.                                 викладач Томляк В. С.                              викладач Бєрзіна Т. В.                       Гаврилова Марія,                                             Осадчий Іван,                                      Трофімчук Анастасія,                               викладач Бєрзіна Т. В.                            викладач  Школьна М. В.                 викладач  Школьна М. В.                   Бойчук Анастасія,                                      Горпиніч Єлизавета,                                 Шимотюк Анастасія,                                 викладач Лісник А. Б.                               викладач Лісник А. Б.                              викладач Бєрзіна Т. В.    

Відділення образотворчого мистецтва

                 Бортюк Олена,                                      Крижанівська Анна,                               Шевченко Катерина,                                        викладач Козак І. В.                           викладач Федоровська І. О.                      викладач Козак І. В. 

              Литвинюк Олександр,                           Паламарчук Ганна,                                          Мороз Дар'я,                                                викладач Козак І. В.                             викладач Козак І. В.                                        викладач Козак І. В. 

 Фортепіанний відділ  

                     Літвін Олександра,                                            Яцук Анастасія,                                        Шаповалова Марія,                                   викладач Лисенко Т. А.                                викладач Лисенко Т. А.                              викладач Овдієнко І. Ю.

                        Беліченко Маргарита,                                   Дякон Володимир,                                        Заболотна Дар'я,                                 викладач Овдієнко І. Ю.                             викладач Троянова О.В.                           викладач Лисенко Т. А.        

      

                 Ковальська Валерія,                                     Лускало Анна,                                          Зубко Христина,                                      викладач Троянова О.В.                           викладач Троянова О.В.                          викладач Лисенко Т.А.

 Відділ народних інструментів 

            Олійник Єлизавета,                                            Попенко Антон,                                             Головко Олександра,                            викладач Паламарчук О. А.                           викладач Стародубець Д. А.                           викладач Кучерук О. І.              

             Хведачук Дмитро,                                         Іванов Артем,                                         Шапоренко Павло,                                     викладач Нечмоня Т. П.                           викладач Нечмоня Т. П.                            викладач Савюк В. О. 

                                                                                                                                                                     Чмир Микола,                                                                                                                                                                                               викладач Заїчко Т. В.

Відділ струнно-смичкових інструментів 

                Перець Маргарита,                                     Ратушний Андрій,                                          Степова Ліна,                                        викладач Котельникова І. Г.                    викладач Мельник Л. М.                     викладач Котельникова І. Г. 

                     Іванова Ольга,                                          Семенюк Яна,                                       Бондар Марія,                                                     викладач Кудрін Г. Г.                      викладач Лізановська Л. Л.                         Дроздова К.Є.

 

Відділ духових та ударних інструментів

 

          Яковишенко Софія,                                        Янголь Максим,                                         Довгошей Андрій                                      викладач Зудова А. Л.                                викладач Бабій Л. Г.                                    Дворницький В.М.                                                                                                                                

Відділ хорового та сольного співу   

 

                   Козяр Міла,                                         Вархоляк Анастасія,                                 Макаренко Анастасія,                               викладач Писарська Л. С.                      викладач  Писарська Л. С.                     викладач Кравченко Н. Д.        

                     Каленюк Дарина,                                               Дудник Марія,                                          Дуркалець Ольга,                                   викладач Кравченко Н. Д.                                викладач Писарська Л. С.                          викладач Писарська Л. С. 

                    Найколюк Анна,                                                  Лисак Дар'я,                                                  Романов Павло,                                 викладач Кравченко Н. Д.                             викладач Пелиховська І. І.                              викладач Писарська Л. С       

                  Голубенко Давид,                                             Тирса Ніка,                                                  Предоляк Надія,                                     викладач Писарська Л. С.                     викладач Кравченко Н. Д.                           викладач Кравченко Н. Д.

           Мединський Іоан,                                       Мединська Ксенія,                                       Одосій Володимир,                                 викладач Писарська Л. С.                         викладач Кравченко Н. Д.                     викладач Кравченко Н. Д. 

Відділ театрального мистецтва 

           

                   Загика Дар'я,                                                 Чернега Валентина,                                         Іванов Євген,                                  викладач Канівський Д. В.                          викладач Канівський Д. В.                        викладач Канівський Д. В.    

                    Григорчук Валерія,                                         Фурсов Гліб,                                          Григорчук Вероніка,                                викладач Канівський Д. В.                            викладач Канівський Д. В.                     викладач Канівський Д. В.